پریفرم

پریفرم

اگر بخواهیم این مسئله را از ابتدا برای شما شرح دهیم باید گریزی به مسئله پلاستیک کاربرد آن و انواع آن بزنیم .بهتر است بدانیم که پلاستیک کاربرد بسیار زیادی در زندگی روزمره انسانها پیدا کرده است.این کاربرد می تواند از خانه افراد تا حتی کارخانه های صنعتی متفاوت باشد .به همین علت پلاستیک ها نیز انواع متفاوتی دارند و هرکدام برا ی کارهای مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند.انواع پلاستیک ها بر اساس نام اختصاری آنها به شرح زیر می باشد:
پلاستیک  (PVC)، پلاستیک (PE)، پلاستیک (PP)، پلاستیک (PC) و پلاستیک (PET)
در این مقاله که میخواهیم به پریفرم و فروش پریفرم بپردازیم پلاستیک نوع پنجم یا همان پت بیشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت.ولی نقش پریفرم ها در تولید پت چیست و چگونه پت ها تولید میشوند. برای اینکه موضوع افزایش فروش پریفرم را درک کنید لازم است با این مراحل آشنا شوید. تولید بطری های PETبه وسیله دستگاه های بادکن پریفرم از پیش تولید شده که در دستگاه تزریق وجود دارند انجام میشود.
دستگاه هایی که به طور غیر مستقیم در فروش پریفرم و پت نقش عمده ای بازی میکنند به صورت کلی سه نوع هستند.این دستگاه ها می توانند به صورت دستی تنظیم شوند و اقدام به بادکردن بنمایند .همچنین انواع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک این دستگاه ها نیز تولید شده تا کار را برای تولید کنندگان پت راحت تر کند. اما قسمت اصلی این مقاله  فروش پریفرم و پت می باشد که این قسمت بیشتر مربوط به بازاریابی و صرفه اقتصادی آنها میشود. در هر صورت همگان با مزایای پت آشنایی دارند و اینکه با بکارگیری آنها در صنایع مختلف ، میتوانند از مزایای آن بهره مند شوند.اما باید این موضوع را به خاطر داشت که پریفرم ها و پت ها دارای اوزان و انواع مختلفی هستند که باید برای بحث اقتصادی و فروش پریفرم در نظر گرفته شوند.
امیدواریم توانسته باشیم با ارائه متن فروش پریفرم اطلاعاتی مناسبی در مورد انواع پلاستیک ها ،نام اختصاری آنها و همچنین پت و پریفرم قرار داده باشیم.

گروه تولیدی عارف صنعت

پاسخ دادن

منو
عارف صنعت